Sistrum

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Gordonkaverseny eredménye

    Sistrum 2018. gordonkaverseny eredménye
            
    S. Növendék neve: O. Eredmény: Felkészítő
    tanára:
    Zongorakísérő: Zeneiskola / művészeti iskola  neve: Város:
    1 Piacsek Mátyás László 1 arany Janzsó Ildikó Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola Siklós
    2 Bíró Levente 2 arany Ján Boglárka Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
    3 Kiss Julianna 2 arany Pothárn Margit Mitrovka Zsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    4 Pais-Horváth Péter 2 ezüst Anglerné Gergó Éva Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    5 Papp Míra 2 ezüst Antalné Antal Erika Óriás Imréné Ferencsik János AMI Balatonfüred
    6 Patay-Gomez Luis Esteban 2 ezüst Gregorich Zsófia Bejcziné Németh Tünde Ádám Jenő Zenei AMI Celldömölk
    7 Polgár Tamás 2 arany Benkő Éva Bejciné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    8 Sebestyén Ágnes Nóra 2 arany Nemesné Palotai Katalin Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    9 Zsugya Johanna 2 ezüst Pazdernik Erzsébet Pálinkás Andrássy Zsuzsanna Komáromi Egressy Béni AMI Komárom
    10 Győrfi Borka 3 ezüst Ján Boglárka G. Szabó Marian Kozármislenyi AMI Kozármisleny
    11 Mészáros Míra 3 ezüst Ján Boglárka G. Szabó Marian Kozármislenyi AMI Kozármisleny
    12 Szilvásy Zsigmond Lajos 3 ezüst Bánhidai Tamás Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    13 Kérges Zsófia 4 arany Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    14 Lakatos Beáta 4 arany Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    15 Németh Enikő 4 ezüst Pálkövi Ágnes Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    16 Prehoffer Júlia 4 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    17 Varga Darinka 4 ezüst Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    18 Körmendy Zsombor 5 ezüst Nemesné Palotai Katalin Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    19 Nagylaki Dorottya 5 arany Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    20 Károly Gréta Szófia 6 ezüst Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    21 Sebestyén Virág 6 ezüst Falvay Cseperke Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    22 Szovák Kitti Mónika 6 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    23 Törő Ábris 6 nívódíj Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    24 Iványi Zsófia Panna 7 bronz Ján Boglárka G. Szabó Marian Kozármislenyi AMI Kozármisleny
    25 Porkoláb Janka 7 arany Ján Boglárka Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
    26 Tóth Adél Márta 7 bronz Epres Bernadett Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Hegedűverseny eredménye


    Növendék neve:
    O. Eredmény: Felkészítő
    tanára:
    Zongorakísérő: Zeneiskola / művészeti iskola neve: Város:
    Andrássy Anna 2 arany Tirbus Ildikó Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Bán Gyöngy Beáta 2 arany Kósiné Koczkás Magdolna Krishtop Pável Marcali Noszlopy Gáspár Általános és AMI Hidas Frigyes Alapfokú Zeneművészeti Iskolája Marcali
    Bankits Laura 2 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Bertalan Tamara 2 arany Ruiszné Varga Enikő László Attila Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Darnózseli
    Császár Fanni 2 ezüst Várhelyi Rita Horváthné
    Eisenbeck Ágota
    Pápai Bartók Béla - AMI Pápa
    Farkas Noémi 2 ezüst Kóta Péterné Mészáros Renáta Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zene- és Táncművészti Tagiskolája Körmend
    Horváth Dóra 2 ezüst Illés Klaudia Mitrovka Zsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Horváth Luca Anna 2 ezüst Stánitz Réka Seregély Krisztina Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kalmár Benigna 2 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kanizsai Olívia Emma 2 ezüst Vásárhelyi Judit Balázs Zita Vasvári Zenei AMI Vasvár
    Kántor Aisa Biri 2 ezüst Kunhegyi Zsol Kmecs Teodóra Zalakarosi Móra Ferenc Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zalakaros
    Kovács Rebeka 2 arany Gál Csilla Bakayné Meh Okszana Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Nagy András Miklós 2 ezüst Ujvári Andrea Seregély Krisztina Ady Endre Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános
     Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
    Berhida
    Pilissy Orsolya 2 arany Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és
    Alapfokú Művészeti Iskola
    Budapest
    Polovi Gréta 2 nívódíj Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné
    Hohmann Anette
    Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola Siklós
    Wiktora Emilia 2 ezüst Varga Regina Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Anducska-Kemény Tardos 3 arany Rábainé Vörös Györgyi Szekér Bernadett Leopold Mozart Zeneiskola Budaörs
    Nagy Anna Mária 3 arany Payer Hajnalka Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni
    Alapfokú Művészeti Iskola 
    Komárom
    Palatin Adrienn 3 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Péter Anna Ibolya 3 arany Kovács-Buzás Márta Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    Reinhardt Júlia 3 ezüst dr. Mericsné Rábai Katalin Bosnyák Málna Hosszúhetényi Általános Iskola és AMI Hosszúhetény
    Stejer Friderika 3 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné
    Hohmann Anette
    Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola Siklós
    Ferencz Henrietta 4 ezüst Dóra Attila Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Káldy Márton 4 nívódíj Brandiszné Szép Emőke Bejcziné
    Németh Tünde
    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Németh Dóra 4 bronz Kovács Éva Szélesiné Sipos Mónika Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola  Sárvár
    Oltvai Barnabás 4 ezüst Süliné Huszár Lilla Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    Paksi Liza 4 arany Brandiszné Szép Emőke Bejcziné
    Németh Tünde
    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Répásy Márton 4 ezüst Gál Csilla Bakayné Meh Okszana Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Szabó Lili Petra 4 ezüst Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné
    Hohmann Anette
    Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Harkány
    Bene Dávid 5 nívódíj Ján Fruzsina G. Szabó Marian Kozármislenyi AMI Kozármisleny
    Bódai Ákos 5 arany Nagy Tibor Horváthné
    Eisenbeck Ágota
    Pápai Bartók Béla - AMI Pápa
    Kóta Rita 5 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kövesdi Anna Róza 5 ezüst Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Leszkóczi Soma 5 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Lukács Anna 5 bronz Vida Tamásné Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Nádasi Lilla Kincső 5 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné
     Hohmann Anette
    Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola Siklós
    Páli Borka 5 ezüst Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Sárközi Rózsa 5 arany Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Dominika 5 ezüst Gál Csilla Bakayné Meh Okszana Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Buda Zsófia 6 nívódíj Oross Márton Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Komjáthy Kamilla Erzsébet 6 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné
    Hohmann Anette
    Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola Siklós
    Pelle Boglárka Anna 6 ezüst Kovács-Buzás Márta Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    Pozsonyi Csenge 6 arany Papp Zoltánné Vörös Jánosné Ajkai Bródy Imre Gimnázium és AMI Ajka
    Vanyó Ingrid 6 bronz Jakobovics Árpád Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Vissi Nóra 9 arany Draskóczy Eszter Vissi Barnabás Fischer Annie Zeneiskola AMI Budapest
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Hegedűverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása

    Sistrum 2018. hegedűverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása:
               
    S. Perc  
    Növendék neve:
    O. Kötelező mű: Szabadon
    választott mű:
    09.30 köszöntő
    kb. 80' 09.40-11.00-ig 2. osztály
    1 6 Andrássy Anna 2 Haydn: Dalocska Rieding: h-moll koncert I. tétel
    2 7 Bán Gyöngy Beáta 2 Haydn: Dalocska Bartók-Zathureczky: Csillagok, csillagok
    Portnoff: Orosz fantázia
    3 6 Bankits Laura 2 Händel: Induló Baklanova: Mazurka
    4 4 Bertalan Tamara 2 Haydn: Dalocska Rieding: Marcia
    5 3 Császár Fanni 2 Haydn: Dalocska Schubert: Német tánc
    6 5 Farkas Noémi 2 Haydn: Dalocska Rieding: Marcia
    7 3 Horváth Dóra 2 Händel: Induló Schubert: Tánc
    8 5 Horváth Luca Anna 2 Haydn: Dalocska Mozart: Májusi dal
    9 7 Kalmár Benigna 2 Händel: Induló Rieding: h-moll koncert 1. tétel
    10 5 Kanizsai Olívia Emma 2 Händel: Induló Weber: Keringő 
    11 4 Kántor Aisa Biri 2 Haydn: Dalocska Rieding: h-moll koncert I.t.
    12 5 Kovács Rebeka 2 Händel: Induló Rieding: G-dúr koncert op.34 I. tétel
    13 5 Nagy András Miklós 2 Haydn: Dalocska Baklanova: Mazurka
    14 4 Pilissy Orsolya 2 Händel: Induló Kígyósi Árpád: Facipős tánc
    15 5 Polovi Gréta 2 Händel: Induló Dancla: Variációk Paccini témára
    16 5 Wiktora Emilia 2 Haydn: Dalocska Rossa László: A kis vonat reggeli futása
    11.00-11.10-ig szünet, értékelés
    kb. 80' 11.10-12.30-ig 3., 4. osztály
    17 5 Anducska-Kemény Tardos 3 L. Mozart: Bourrée Seitz: G-dúr koncert 3. tétel
    18 7 Nagy Anna Mária 3 L. Mozart: Bourrée Seitz: G-dúr Koncert I. tétel Op. 13.
    19 4 Palatin Adrienn 3 Händel: Gavotte Csajkovszkij: Nápolyi dal
    20 5 Péter Anna Ibolya 3 L. Mozart: Bourrée Portnoff: Orosz fantázia No. 2. 
    21 6 Reinhardt Júlia 3 L. Mozart: Bourrée Vivaldi: G-dúr koncert I.tétel Op.  7/II,2 
    22 5 Stejer Friderika 3 L. Mozart: Bourrée Ellerton: Tarantella
    23 5 Ferencz Henrietta 4 Bach: Két menüett Dancla: Variációk egy Pacini témára
    24 9 Káldy Márton 4 Bach: Két menüett Paganini: A-dúr szonáta
    25 7 Németh Dóra 4 Bach: Két menüett Seitz: G-dúr koncert I. tétel
    26 6 Oltvai Barnabás 4 L. Mozart: Ária  Vivaldi: G-dúr koncert I. tétel
    27 8 Paksi Liza 4 L. Mozart: Ária Huber: F-dúr concertino
    28 8 Répásy Márton 4 Bach: Két menüett Komarovszkij: A-dúr koncert I. tétel
    29 6 Szabó Lili Petra 4 L. Mozart: Ária Ch. Dancia: Resignation
    12.30-13.10-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 80' 13.10- 14.30-ig 5. osztály
    30 5 Bene Dávid 5 Schubert: Impromptu Vivaldi: a-moll hegedűverseny III. t.
    31 6 Bódai Ákos 5 Beethoven: Menüett és trió Cooper:Tarantella
    32 6 Gyuk Róna 5 Beethoven: Menüett és Trió Dancla: Air Varie Op. 89. No. 1.
    33 11 Kóta Rita 5 Szelényi: Előjáték és Rondino Rieding: D-dúr koncert (op. 25) 1. tétel
    34 7 Kövesdi Anna Róza 5 Beethoven: Menüett és trió Kreisler: Siciliano és Rigaudon
    35 9 Leszkóczi Soma 5 Schubert: Impromptu Járdányi Pál: Magyar tánc
    36 5 Lukács Anna 5 Schubert: Impromptu Händel: F- dúr szonáta No.3. (Adagio- Allegro) 
    37 7 Nádasi Lilla Kincső 5 Beethoven: Menüett és Trió Bériot: d-moll variáció
    38 7 Páli Borka 5 Szelényi: Előjáték és rondino Veracini: e-moll szonáta Pastorale és Giga 
    39 9 Sárközi Rózsa 5 Schubert: Impromptu Paganini: A-dúr szonatina
    40 9 Varga Dominika 5 Schubert: Impromptu Jean-Baptiste Accolay: a-moll koncert I. tétel
    14.30-14.40-ig szünet, értékelés
    kb. 50' 14.40-15.30-ig 6., 9. osztály
    41 6 Buda Zsófia 6 Vivaldi: Corrente Hubay: Mazurka
    42 7 Komjáthy Kamilla Erzsébet 6 Weiner: Magyar népdalok Kabalevszkij: C-dúr koncert I. tétel
    43 8 Pelle Boglárka Anna 6 Weiner: Magyar népdalok Rieding: D-dúr koncert Op.25.
    44 13 Pozsonyi Csenge 6 Vivaldi: Corrente Kreisler: Siciliaenne and Rigaudon
    45 6 Vanyó Ingrid 6 Vivaldi: Corrente Seitz: g- moll concerto I. tétel
    46 10 Vissi Nóra 9 Telemann: B-dúr fantázia I.-II.tétel Brahms: c-moll scherzo
    15.30-16.00 értékelés
    16.00 óra eredményhírdetés

     Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Jelentkezési lap

    Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Jelentkezéssel kapcsolatos információk

    Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Kamaraverseny eredménye

    Sistrum 2018. kamarazene verseny eredménye
           
    A kamaracsoport neve: Növendék neve: Hangszere: Eredmények: Felkészítő
    tanára:
    Zeneiskola / művészeti iskola teljes
    hivatalos neve:
    Város:
    Kakukk Duó Házi Julianna furulya ezüst Brandisz Márton Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Horváth Márk furulya
    "Tündérduó" Horváth-Barton Hanna zongora arany Mitrovka Zsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Lengyel Virág Lili zongora
    Dar - En - Duó Németh Enikő gordonka ezüst Pálkövi Ágnes
    Pálköviné Békefi Cecília
    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Darinka gordonka
    Emma-Kornél Duó Konta-Barota Emma furulya bronz Brandisz Márton Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kunecz Kornél furulya
    Belák Duó Belák Emese zongora ezüst Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg
    Belák Luca zongora
    Boglárka-Sára Duó Börzsei Sára furulya bronz Brandisz Márton Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kerecsényi Boglárka furulya
    Duo Arco Kérges Zsófia gordonka arany Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Darinka gordonka
    Copfosok Kövesdi Anna Róza hegedű arany Bene Krisztina Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Páli Borka hegedű
    Komplementer Négykezes Vörös Angéla Ágnes zongora arany Tóthné Rázó Emőke Horvtáh József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Lőrincz Olivér zongora
    BotAnDuó Lakatos András zongora nívódíj Bognár Rita
    Vlasitsné Kardos Éva
    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Farkas Botond zongora
    VELAmi Duó Kapuvári Veronika zongora arany Proszenyákné Gróf Mónika Letenyei AMI Letenye
    Kovács Borbála zongora
    " Gencsi Furulyatrió" Bozzay Adrianna furulya bronz Kalmárné Asbóth Zsuzsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola-AMI Szombathely 
    Koltai Gréta furulya
    Mucza Lídia furulya
    Trio Crescendo Prehoffer Júlia gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília
    Bognár Rita
    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Lakatos Beáta gordonka
    Lakatos András zongora
    Balatoni Tercett Bagoly Anna ének bronz Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Kedves Lőrinc András ének
    Igaz Gábor Barnabás zongora/ ének
    Karneval Consort Káldy Márton hegedű arany Brandiszné Szép Emőke, Brandisz Márton Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Paksi Liza hegedű
    Kérges Zsófia gordonka
    BellBarrel Klarinétkvartett Mánfai Tamás Áron klarinét arany Sztaracsek Gabriella Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    Hoffer Bulcsú klarinét
    Kocsis Dóra klarinét
    Takács Gellért Zsigmond basszus klarinét
    Grazioso Kvartett Prehoffer Júlia gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Lakatos Beáta gordonka
    Kérges Zsófia gordonka
    Nagylaki Dorottya gordonka
    "Szivárvány Szaxofon Quartet" Merics Edit alt szaxofon nívódíj Felföldi Gábor Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Tegze Krisztián tenor szaxofon
    Tamás Luca szoprán szaxofon
    Kendeh-Kirchknopf Gusztáv baritonszaxofon
    "un peu plus lente" Csepely Zsófia hegedű nívódíj Csaba Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Vangelista Laura hegedű
    Szalai Benjámin brácsa
    Naszer Tamara cselló
    Borne Consort Gaspari Dóra furulya bronz Bende Gabriella Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Németh Réka furulya
    Mester Máté furulya
    Farkas Patrik furulya
    Vörös Levente furulya
    Marcato Ütőegyüttes Schilinger Anna marimba arany Sárkány Zsolt Marcali Noszlopy Gáspár Általános és AMI Hidas Frigyes Frigyes Alapfokú Zeneművészeti Iskolája Marcali
    Makai Zsófia marimba
    Tóth Hanna Kata marimba
    Fekete Luca marimba
    Papp Kristóf darbuka
    Papp Máté cajon
    Papp Ákos cajon
    Niklai Hóvirág djembe

     

     

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Kötelező anyag

    Letöltés ITT

    (Javítva 2017.11.24-én)

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Kották

    szoprán furulya (Bach - Menuett)
    alt furulya (Bach - Menuett)
    Telemann - Andante

     

     

     

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Mélyrézverseny eredménye

    Sistrum 2018. mélyréz verseny eredménye
                     
    S. Jelentkező
    növendék neve:
    Hangszere: Kcs. Eredmény: Felkészítő
    tanára:
    Zongorakísérő: Zeneiskola / művészeti iskola neve: Város:
    1 Hegedűs Hunor kürt I. ezüst Vlasits Gábor Bejczi Károlyné Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Celldömölk
    2 Árvay Márton kürt II. bronz Demeter Barna R. Süle Nóra Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola  Sopron
    3 Éger Áron kürt II. arany Szőllősi Balázs Simkó Imréné Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    4 Grafl Maja Tamara kürt II. bronz Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    5 Hetyei Dániel kürt II. arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    6 Kardos Mátyás kürt II. ezüst Nagy Bálint Mészárosné Lengyel Szabina Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    7 Kolozsvári Gyula kürt II. bronz Fülöp Ferenc Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    8 Pachál Dorka kürt II. arany Acsai Sándor Macsekné Gergics Anna Móri Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola Mór
    9 Pék Barnabás kürt II. ezüst Békési Mihály Lovász Gábor Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hévíz
    10 Baticz Dominik kürt III. arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    11 Déri Gréta Anna kürt III. arany Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    12 Kovács Piroska kürt III. ezüst Fülöp Ferenc Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    13 Molnár Adrienn Csenge kürt III. bronz Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    14 Nagy Nimród kürt III. ezüst Horváth Csaba Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni
    Alapfokú Művészeti Iskola 
    Komárom
    15 Sebők Balázs Jusztin kürt III. ezüst Acsai Sándor Fornai Miklós Székesfehévári Hermann László Zeneművészeti SZG és AMI Székesfehérvár
    16 Tárczy Botond kürt III. ezüst Szőllősi Balázs Simkó Imréné Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    17 Bedő Tamara Julianna kürt IV. ezüst Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    18 Buda Réka kürt IV. arany Szilli Ákos Dr. Nemes-Nagyné Dudás Veronika Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    19 Gschwindt Bodó kürt IV. nívódíj Kerekes Béla Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    20 Kiss Patrik kürt IV. ezüst Szücs Róbert Schnurné Halász Zsuzsanna METRUM Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Kapuvár
    21 Harangozó Péter Tamás kürt V. ezüst Kerekes Béla Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    22 Hetyei Péter kürt V. arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    23 Székely Sámuel kürt V. arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    24 Takács Botond tenorkürt I. ezüst Reibling Ervin Soós János SZTI Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    25 Takács Lőrincz tenorkürt I. arany Vörös István Szőllősi Judit Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    26 Patona Boglárka tenorkürt III ezüst Mészáros Balázs Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    27 Füle Bence tenorkürt III. ezüst Hegedűs Gábor Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    28 Tavasz Botond tenorkürt III. arany Johann Attila Lovász Gábor Deák Ferenc ÁGM, Erkel Ferenc AMI Zalaszentgrót
    29 Kaszás Dominik tenorkürt IV. arany Fülöp Ferenc Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    30 Bognár Bulcsú baritonkürt II. arany Bagaméri Sándor Tóthné Zámbó Éva Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    31 Illés Petra Liza harsona III. arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Zalakaros
    32 Kéthelyi Anna harsona III. arany Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    33 Lukács Márton Tamás harsona IV ezüst Mészáros Balázs Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    34 Szente Tamás harsona IV. nívódíj Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    35 Gárdos Balázs tuba II. arany Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    36 Kapitány Mátyás tuba IV. nívódíj Kerekes Béla Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    37 Papp Máté tuba IV. ezüst Török Ferenc Krishtop Pável Marcali Noszlopy Gáspár Általános és AMI Hidas Frigyes Alapfokú Zeneművészeti Iskolája Marcali
    38 Török Gergő tuba IV. bronz Horváth Csaba Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni
    Alapfokú Művészeti Iskola 
    Komárom
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Mélyrézverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása

    Sistrum 2018. mélyréz verseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása:
                 
    S Perc
    Növendék neve:
    Hangszer: Kcs. 1. szabadon
    választott mű:
    2. szabadon
    választott mű:
    09.30 köszöntő
    kb. 90 09.40 - 11.10-ig I., II., III. korcsoport
    1 4 Hegedűs Hunor kürt I. Apor Lázár tánca Bach: Ária (részlet a Parasztkantátából)
    2 4 Árvay Márton kürt II. Schubert: Rosamunda Kocsár M.: Saltus Hungaricus                                                 I-II. tétel
    3 3 Éger Áron kürt II. Pam Wedgwood: Buttercup Schubert: A holdhoz
    4 6 Grafl Maja Tamara kürt II. Mozart: Pásztordal Schubert: Szerenád
    5 4 Hetyei Dániel kürt II. Schubert: Tavaszi dal Corelli: Gavotte
    6 4 Kardos Mátyás kürt II. Franz Schubert: Szerelmi bánat Brodszky F.: Magyar gyermekdal
    7 4 Kolozsvári Gyula kürt II. Weber: Keringő Krieger:Menüett
    8 3 Pachál Dorka kürt II. Csajkovszkij: Régi francia dal Bogár István: Friss
    9 4 Pék Barnabás kürt II. Schubert: A zongorámnál Brodszky F.: Magyar gyermekdal
    10 4 Unger Zsombor kürt II. Schubert: Bölcsődal Zempléni L: Cseh népdal
    11 5 Varga Nimród kürt II. Schubert: Andante Bogár István: Friss
    12 5 Baticz Dominik kürt III. Händel: Aria Schubert: Szerenád
    13 8 Déri Gréta Anna kürt III. Schubert: Szerenád Mozart: D- dúr kürtverseny I.
    14 5 Dravetzky István kürt III. Beethoven: Romanze Szervánszky Endre: Kis szvit
    15 5 Kovács Piroska kürt III. Vivaldi: Largo Beethoven :Romance
    16 4 Molnár Adrienn Csenge kürt III. Weber: Keringő Purcell: Bourrée
    17 5 Nagy Nimród kürt III. Händel: Ária Kocsár M.: Saltus Hungaricus
    18 6 Sebők Balázs Jusztin kürt III. Vivaldi: Largo Händel: Bourrée
    19 4 Tárczy Botond kürt III. Varlamov: Orosz népdal Pam Wedgwood: Jitterbug
    11.10-11.20-ig szünet, értékelés
    kb. 60 11.20-12.20-ig IV., V. korcsoport
    20 7 Bedő Tamara Julianna kürt IV. Weber: Bűvüs vadász - vadászkórus Müller: Románc
    21 7 Buda Réka kürt IV. Wagner: Walther dala Strauss: Nocturno
    22 8 Gschwindt Bodó kürt IV. Saint-Säens: Koncert I. tétel Strauss: Nocturno
    23 8 Kiss Patrik kürt IV. Schubert: Serenade Loeillet: Sonata II. tétel (allegro)
    24 8 Harangozó Péter Tamás kürt V. Mozart: D-dúr Kürtverseny  (K.:412): I. tétel Lorenz: Elégia
    25 8 Hetyei Péter kürt V. Mozart: 1. D-dúr koncert 2. tétel Oscar Franz: Lied ohne Worte
    26 8 Székely Sámuel kürt V. Telemann: Allegretto Moscheles: Bevezetés és Rondó
    12.20-13.00-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 90 13.00-14.30-ig 
    27 2 Takács Botond tenorkürt I. Brodszky F.: Francia Dal Bach: Parasztkantáta
    28 5 Takács Lőrincz tenorkürt I. Brodszky F: Francia dal K.R.Cole:Granite
    29 5 Patona Boglárka tenorkürt III. Purcell: Trumpet Tune and Air Hidas F.: 6 könnyű előadási darab, III. tétel
    30 5 Bese Ádám tenorkürt III. H. Kamprath: 5 epizód jazztrombitára c. darabból az 1. epizód Anonymus: Corrente
    31 8 Füle Bence tenorkürt III. Selokov: Sutka Arányi György: Allegretto és Scherzando
    32 7 Tavasz Botond tenorkürt III. Telemann: F-dúr szonáta II-I. Tornyos: Scherzo
    33 7 Kaszás Dominik tenorkürt IV. Street: Rondino Diabelli: Szonatina I-III. t.
    34 4 Bognár Bulcsú baritonkürt II. Tornyos: Scherzo Telemann: F-dúr szonáta I.
    35 6 Illés Petra Liza harsona III. Marcello: g-moll szonáta III-IV.t. Mozart: Kontratánc
    36 6 Kéthelyi Anna harsona III. Marcello: g- moll szonáta III-IV. Tanaka: Hortenziák az esőben
    37 6 Lukács Márton Tamás harsona IV. Johann Ernst Galliard: F-dúr szonáta III-IV. tétel Thomas Legrady: The Wise Teddybear
    38 6 Szente Tamás harsona IV. Marcello: g- moll szonáta III-IV. Bogár I.: Szonatina I-III.
    39 5 Gárdos Balázs tuba II. XVII. Századi Tamburin Schumann: Szilaj lovas
    40 8 Kapitány Mátyás tuba IV. Popper: Szüleim emlékére Krotov Blazevich: Koncert
    41 6 Papp Máté tuba IV. Popper: Wie einst in schöner'n Tagen Marcello:    d-moll Szonáta II.tétel
    42 5 Török Gergő tuba IV. Vivaldi: Largo Dvarionasz: Téma és variációk
    14.30-15.00-ig szünet, értékelés
    15.00 órakor eredméynhirdetés

     Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Oboa-fagottverseny eredménye

    Sistrum 2018. - oboa-fagottverseny eredménye:
             
    S
    Növendék neve:
    Hangszere: O. Eredmény: Felkészítő
    tanára:
    Zongorakísérő: Zeneiskola / művészeti neve: Város:
    1 Bácsi Bertalan oboa 2 ezüst Szemes Zsuzsanna Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    2 Proszenyák Gergő oboa 2 nívódíj Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    3 Varga Hanna oboa 2 arany Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    4 Tóth Rajmond oboa 3 ezüst Rács Andrea Mészáros Renáta Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zene- és Táncművészti Tagiskolája Körmend
    5 Vincze Lívia oboa 3 arany Baldauf Veronika Seregély Krisztina Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    6 Czupi Réka oboa 4 arany Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    7 Csertán Anna oboa 4 nívódíj Pintér József Sándor Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    8 Horváth Sára oboa 4 arany Völgyi Bálint Buti Zsanett Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    9 Orbán Áron oboa 4 arany Völgyi Bálint Buti Zsanett Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    10 Heizer Nóra oboa 5 ezüst Szemes Zsuzsanna Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    11 Jáni Mihály oboa 5 nívódíj Bodnár Sándor Babos Judit Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    12 Szabó Anna oboa 5 ezüst Szemes Zsuzsanna Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    13 Árvay György fagott 2 bronz Feriencsik László Mitrovka Zsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    14 Pletser Petra Réka fagott 2 ezüst Ujfalusi Ivett Bernáth Viktória Bocskai István Református Oktatási Központ Egressy Béni Alap- és Középfokú Zeneművészeti és Színművészeti Szakközépiskolája, Ének-Zene Gimnáziuma Budapest
    15 Molnár Réka fagott 4 arany Feriencsik László Mitrovka Zsanna Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    16 Jánosik Máté fagott 5 arany Somfainé Kovács Eszter Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    17 Papp Ákos fagott 5 ezüst Somfainé Kovács Eszter Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    18 Kelemen Anna fagott 6 ezüst Tóth Mónika Bozsodi-Németh Nóra Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    19 Marics Borbála fagott 6 nívódíj Baráth Adrien Baráth Adrien Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    20 Szücs Borbála fagott 7 nívódíj Somfainé Kovács Eszter Siska Ádám Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
    21 Tullner Flóra fagott 8 nívódíj Tóth Mónika Bozsodi-Németh Nóra Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Szolfézs mintafeladatok

    Írásbeli mintafeladat

    Szóbeli mintafeladat

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Szolfézsverseny eredménye

    Sistrum 2018. szolfézsverseny eredménye
           
    S. Versenyző: O. Eredmény: Felkészítő
    tanára:
    Zeneiskola / művészeti iskola neve: Város:
    1 Bencze Boglárka 2 ezüst Ladvenicza Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    2 Hetyei Dániel 2 nívódíj Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    3 Kiss Julianna 2 arany Ladvenicza Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    4 Lents Dorottya 2 bronz Nagyné Fülöp Zsuzsanna Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és AMI Sümeg
    5 Lipp Levente 2 arany Sós Csilla Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium Pécs
    6 Mógor Dávid 2 nívódíj Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    7 Molnár Zsombor 2 bronz Nagyné Fülöp Zsuzsanna Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és AMI Sümeg
    8 Szász Júlia 2 ezüst Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    9 Varga Kristóf Levente 2 arany Molnár Ágnes Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    10 Belák Luca 3 arany Varróné Vas Éva Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg
    11 Borsányi Ágnes 3 bronz Märcz-Varga Laura Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    12 Csilinkó Eszter Mária 3 arany Nagy Ildikó Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    13 László Zsuzsanna 3 bronz Kőszegi-Németh József Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    14 Németh Viktória 3 arany Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    15 Pus Csongor 3 ezüst Kőszegi-Németh József Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    16 Simon Krisztina 3 ezüst Märcz-Varga Laura Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    17 Érsek Titusz 4 ezüst Erdélyi Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    18 Jakus Gergely 4 arany Bujtor Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    19 Kérges Zsófia 4 ezüst Müllerné Janzsó Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    20 Kéthelyi Gergely 4 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    21 Lakatos Beáta 4 ezüst Müllerné Janzsó Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    22 Márkus Luca 4 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    23 Prehoffer Júlia 4 ezüst Müllerné Janzsó Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    24 Bódai Ákos 5-6 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    25 Kéthelyi Anna 5-6 arany Vámosné Fordán Yvette Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    26 Lakatos András 5-6 nívódíj Dankóné Mészár Mariann Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    27 Lukács Anna 5-6 arany Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    28 Sipos Luca 5-6 oklevél Erdélyi Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    29 Szovák Kitti Mónika 5-6 ezüst Müllerné Janzsó Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    30 Varga Dominika 5-6 oklevél Erdélyi Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    31 Varga Nadin 5-6 bronz Sós Csilla Agócsy László Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Szolfézsverseny időbeosztása

    2018. február 27. kedd

     

         10.00                     megnyitó

         10.15                     írásbeli (2., 3. osztály)

                                      szóbeli (4., 5-6. osztály)

         11.30                     írásbeli (4., 5-6. osztály)

                                      szóbeli (2., 3. osztály)

    kb. 14.00 órakor          eredményhirdetés

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Ütőverseny eredménye

    Sistrum 2018. ütőverseny eredmények
                   
    S Növendék neve: O. Eredmények Felkészítő
    tanára:
    Zongorakísérő: Zeneiskola / művészeti iskola neve: Város:
    1 Andavölgyi Brigitta 1 ezüst Pálföldi Tamás   Móri Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola Mór
    2 Lugosi György 2 ezüst Horváth Virág Horváth Annamária Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    3 Mátis Benedek 2 ezüst Gazdag János Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    4 Nagy Sebestyén 2 arany Falaki Csaba   Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    5 Pribusz Gergő 2 bronz Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    6 Tokaji Tamás 2 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    7 Varga Máté Zoltán 2 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    8 Oroszlán Máté 3 bronz Horváth Virág   Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    9 Pálföldi Balázs 3 ezüst Pálföldi Tamás   Móri Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola Mór
    10 Stróbl Réka 3 bronz Pálföldi Tamás   Móri Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola Mór
    11 Czimondor Lázár 4 ezüst Gombos László Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    12 Géczi Levente 4 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    13 Horváth András Bendegúz 4 arany Falaki Csaba   Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    14 Horváth Lara 4 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    15 Karácsony Áron 4 arany Horváth Virág   Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
    16 Papp Zsigmond 4 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    17 Pintér Kende Levente 4 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    18 Hetyei Ervin 5 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    19 Recse Dániel 5 arany Falaki Csaba   Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    20 Lakó Bálint 6 ezüst Vasas József Horváth Annamária Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Végleges keretszámok (2018.01.05)

    Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Versenyfelhívás

    Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Versenyszabályzat

    Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018. - Előzetes Tájékoztató

    (Letöltés itt

    XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018

    (előzetes tájékoztató)

    A Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI 2018-ban ismét meghirdeti a

    Sistrum Zenei Versenyeket.

    A verseny helyszíne:

    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – Tibold Iván Terem

    (Szombathely, Rákóczi F. u. 3.)

    A versenyek az alábbi időben és hangszereken kerülnek megrendezésre:

    Dátum Nap Óra Verseny megnevezése Nevezési határidő
    február 14. Sze 09.30 Hegedűverseny január 24.
    február 16. P 09.30 Furulyaverseny január 26.
    február 21. Sze 09.30 Kürt- és mélyréz verseny január 31.
    február 23. P 09.30 Ütőverseny február 2.
    február 27. K 10.00 Szolfézsverseny február 6.
    március 3. Szo 10.00 Kamaraverseny február 9.
    március 6. K 09.30 Oboa-fagottverseny február 12.
    március 7. Sze 09.30 Gordonkaverseny február 14.
    március 14. Sze 09.30 Gitárverseny február 21.
    március 21. Sze 09.30 Zongoraverseny február 28.

    (Az időpontok tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát fenntartjuk!)

    Gálahangverseny

    2018. március 26-án, hétfőn 17.30 órakor a Tibold Iván Teremben

    A koncerten a bíráló bizottságok által kiválasztott legjobb műsorszámok hangzanak el.

     

    A versenyfelhívást, a versenyszabályzatot, a kötelező anyagot és a keretszámokat

    2017. november 20-án tesszük közzé honlapunkon.

    (A versenyekhez nem kapcsolódnak továbbképzések.)

                                                                          

    Szombathely, 2017. október 4.

    Mohlné Ódor Gabriella

    mb. igazgató

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018.03.03 - Kamaraverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása

    Sistrum 2018. kamarazene verseny sorrendje, műsora és időbeosztása
    Március 3. szombat
    S Perc A kamaracsoport neve: Növendék neve: Hangszere: Műsor:
    10.00-10.10-ig köszöntés
    kb. 80' 10.10-11.30-ig 1-13. csoport
    1 5 Kakukk Duó Házi Julianna furulya Anonymus: Ductia
    Anonymus: Gigue (A kakukk)
    Mozart: Andante
    Horváth Márk furulya
    2 5 "Tündérduó" Horváth-Barton Hanna zongora A.C.Destouches: Bassadansa e Saltarello
    Ravel: Tündérkert-Lúdanyó meséi
    Lengyel Virág Lili zongora
    3 5 Dar - En - Duó Németh Enikő gordonka Boccherini: D-dúr szonáta I. tétel
    Bartók: Párnás tánc
    Varga Darinka gordonka
    4 4 Emma-Kornél Duó Konta-Barota Emma furulya J. Chr. Naudot: Babioles II. Menuet, Fanfare, Sauteuse
    Kunecz Kornél furulya
    5 4 Belák Duó Belák Emese zongora A.Tansman:A lengyel juhász
    Takács Jenő: Egyveleg
    Belák Luca zongora
    6 4 Boglárka-Sára Duó Börzsei Sára furulya J. Chr. Naudot: Babioles III. Sauteuse, Gigue
    Kerecsényi Boglárka furulya
    7 5 Duo Arco Kérges Zsófia gordonka Boismortier: F-dúr szonáta I.-II. tétel
    Varga Darinka gordonka
    8 4 Copfosok Kövesdi Anna Róza hegedű Bartók: Magyar nóta, Újévköszöntő, Szól a duda
    Páli Borka hegedű
    9 3 Komplementer Négykezes Vörös Angéla Ágnes zongora Ligeti György: 1. Hopp ide tisztán, 2. Csángó Forgós
    Lőrincz Olivér zongora
    10 7 Nami Duó Tory Eszter fuvola Loillet: G-dúr szonáta I. tétel
    J. S. Bach: h-moll szvit: Polonaise, Double, Badinerie
    Tory Anna zongora
    11 8 BotAnDuó Lakatos András zongora Debussy: Csónakon
    Pillney: Egy sláger kalandos útjai. Parodikus variációk (Téma, Bach, Liszt)
    Farkas Botond zongora
    12 7 VIVACE Duó Béleczki Viktória Lilla zongora Händel: Sába királynő bevonulása a "Salamon" c. operából
    Ligeti Gy. : Induló
    Várady Lilla zongora
    13 6 VELAmi Négykezes Kapuvári Veronika zongora A. Dvorzak: Szláv tánc op.72. No. 2.
    Kovács Borbála zongora
    11.30-11.40-ig  szünet
    kb. 80' 11.40-13.00-ig 14-24. csoport
    14 4 " Gencsi Furulyatrió" Bozzay Adrianna furulya
     Arcadelt: Je ne me conferscery point
    Farkas Ferenc: Hajnalnóta
    Susato: Dance
    Koltai Gréta furulya
    Mucza Lídia furulya
    15 5 Trio Crescendo Prehoffer Júlia gordonka Sosztakovics: Öt darab: 1. Prelude, 4. Walzer, 5. Polka
    Lakatos Beáta gordonka
    Lakatos András zongora
    16 4 Balatoni Tercett Bagoly Anna ének Kodály: Csillagoknak teremtője
    Sáry László: A Felkelő Nap köszöntése
    Kedves Lőrinc András ének
    Igaz Gábor Barnabás zongora/ ének
    17 5 Trio Giusto Kérges Zsófia gordonka Sosztakovics: Öt darab: 2. Gavotte
    Nagylaki Dorottya gordonka
    Farkas Botond zongora
    18 5 Karneval Consort Káldy Márton hegedű Händel: Triószonáta D-dúr Op. 5 Nr. 3
    Sarabande Allemande, Gavotte
    Paksi Liza hegedű
    Kérges Zsófia gordonka
    19 7 BellBarrel Klarinétkvartett Mánfai Tamás Áron klarinét Bartók B. : Román táncok I.t.
    L. Delibes : Lakme
    A.Piazzolla: 3 tangos/Adios Nonino
    Hoffer Bulcsú klarinét
    Kocsis Dóra klarinét
    Takács Gellért Zsigmond basszus klarinét
    20 5 Grazioso Kvartett Prehoffer Júlia gordonka Goltermann: Szerenád
    Lakatos Beáta gordonka
    Kérges Zsófia gordonka
    Nagylaki Dorottya gordonka
    21 7 "Szivárvány Szaxofon Quartet" Merics Edit alt szaxofon Debussy: A kis néger
    Traditionális Londonderry Air
    Tegze Krisztián tenor szaxofon
    Tamás Luca szoprán szaxofon
    Kendeh-Kirchknopf Gusztáv baritonszaxofon
    22 8 "un peu plus lente" Csepely Zsófia hegedű Bach-Weiner: C-dúr Andante
    Weiner: Divertimento I.-II. tétel
    Vangelista Laura hegedű
    Szalai Benjámin brácsa
    Naszer Tamara cselló
    23 6 Borne Consort Gaspari Dóra furulya Anthony Holborn: The fruit of love
    Anthony Holborn: The night watch
    Németh Réka furulya
    Mester Máté furulya
    Farkas Patrik furulya
    Vörös Levente furulya
    24 5 Marcato Ütőegyüttes Antal Regina marimba Syrtos (görög népzene)
    Makai Zsófia marimba
    Tóth Hanna Kata marimba
    Fekete Luca marimba
    Papp Kristóf darbuka
    Papp Máté cajon
    Papp Ákos cajon
    Niklai Hóvirág djembe
    13.00-13.30-ig értékelés
    kb. 13.30 órakor eredményhirdetés

    Letöltés ITT