Sistrum

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Gordonkaverseny műsora, sorrendje és tervezett időbeosztása

    2017. március 21.

    SPVersenyző neveO.szabadonválasztott mű 1szabadonválasztott mű 2
    09.30-09.40 köszöntő
    kb. 140' 09.40-12.00-ig 2., 3., 4. oszt.
    1 10 Gulyás Gerda 8 Maros Rudolf: Aria és Danza a Balkán szvitből Arutunian: Impromptu
    2 5 Győrfi Noémi 2 Rakoff: Vocalise Vivaldi: C-Dúr gordonkaverseny I. tétel
    3 6 László Bianka 2 Mozart: Német tánc Chorea Hungarica a Vietórisz Codex-ből
    4 6 Merics Orsolya 2 Vivaldi: C-dúr concerto I.t. Rakoff: Vocalise
    5 4 Mészáros Míra 2 Anon: Hornpipe Volcskov: Variációk
    6 6 Szilvásy Zsigmond 2 Szokolay: Kis szvit Varlamov: Dal
    7 6 Kérges Zsófia 3 Lee: Gavott Nölck: Schüler Concertino Op. 13.
    8 6 Lakatos Beáta 3 Schumann: Schlummerlied Op. 124. Goltermann: Tarantella
    9 6 Mireder Ferenc 3 Bartók Béla: Elvesztett páromat Seitz: d-moll concertino I. tétel
    10 7 Németh Enikő 3 Bréval: F-dúr concertino I. tétel Frowel: Arlequin
    11 6 Prehoffer Júlia 3 Goltermann: Nocturno Goens: Tarantella
    12 7 Varga Darinka 3 Nölck: Legende Kummer: C-dúr koncert III. tétel
    13 6 Ernyey Júlia 4 Csajkovszkij: Dal szöveg nélkül Kocsár M.: Magyar tánc
    14 12 Forgó Boglárka 4 C. Bach:c-moll concerto II.t. Goens:Tarantella
    15 7 Nagylaki Dorottya 4 Goltermann: Romanc Nölck: D-dúr concertino
    16 8 Pálinkás Panna 4 B. Romberg: F-dúr szonáta Sugár Rezső: Capriccio
    17 7 Raffael Hanna 4 Wilhelm Popper: Mazurka op. 3. Hidas Frigyes: Vidámság "C"-ben
    18 5 Tóth János 4 Beethoven: Kontratánc Dzsenkinson: Tánc
    19 7 Varró Veronika 4 Goltermann:Románc Jakovenko:Scherzo
    12.00-12.45-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 85' 12.45-14.10-ig 5., 6., 8., 10. osztály
    20 7 Károly Gréta Szófia 5 Vlaszov: Melódia Goens: Tarantella
    21 8 Schey Luca 5 F.A. Kummer: C-dúr concertino I. tétel Nölck: Capricetto
    22 8 Szovák Kitti 5 Chr. Bach: c-moll koncert II. tétel Saint-Saëns: Allegro appassionato
    23 8 Törő Ábris 5 Sammartini: G-dúr Sonata 2-3. tétel Popper: Tarantella
    24 9 Iványi Zsófia Panna 6 Goltermann: La Foi Romberg: e-moll szonáta I. tétel
    25 9 Porkoláb Janka 6 D. Hervelois: d-moll szvit V. Plainte Klengel: C-dúr concertino I. tétel
    26 10 Somodari Ábel 6 Goltermann: h-moll Gordonkaverseny I.t. Kodály: Lírikus románc
    27 10 Moser Lili Marleen 8 Massenet:Meditation M.deFallo:Tűztánc
    28 10 Pallós Vivien 10 Bach: G-dúr Sarabande Elgar: e-moll Cello Concerto 1. tétel
    14.10-14.30-ig értékelés
    kb. 14.30-kor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthető megrendelőlapokon!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Hegedűverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Hajba Noémi 2 ezüst Deák György Bozsodi Németh Nóra Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Nagy Anna Mária 2 arany Takács Hajnalka Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Palatin Adrienn 2 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Péter Anna Ibolya 2 ezüst Kovács-Buzás Márta Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Ferencz Henrietta 3 arany Dóra Attila Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Káldy Márton 3 nívódíj Brandiszné Szép Emőke Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Németh Dóra 3 ezüst Kovács Éva Szélesiné Sipos Mónika Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Németh Lili 3 ezüst Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Ritzl Zsófia 3 nívódíj Némethy Szilvia Batke Márta Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Somogyi Mihály 3 ezüst Deák György Bozsodi Németh Nóra Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Bódai Ákos 4 arany Nagy Tibor Dr.Molnárné Szabó Dóra Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borbás Linda 4 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Cseszkó Boglárka 4 bronz Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kövesdi Anna Róza 4 nívódíj Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Leszkóczi Soma 4 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Páli Borka 4 ezüst Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Sárközi Rózsa 4 ezüst Süliné Huszár Lilla Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Amelia Molokova 5 nívódíj Draskóczy Eszter Nagyné Kósa Ildikó Bp. XIII. ker. Fischer Annie Zeneiskola AMI Budapest
    Buda Zsófia 5 nívódíj Oross Márton Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Gaál Gabriella 5 ezüst Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Pelle Boglárka Anna 5 ezüst Kovács-Buzás Márta Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Vanyó Ingrid 5 arany Jakobovics Árpád Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Burka Sándor 6 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Deli Gábor 6 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kalmár Elizabet 6 nívódíj Hornung Klára Meh Oxana Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Németh Ábel 6 arany Némethné Gál Csilla Meh Oxana Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Sztancs Viktória 6 arany Rác Gábor Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Bence 6 arany Vápárné Cserpes Rita Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Varga Márton 6 ezüst Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Düh Anna 7 bronz Jakobovics Árpád Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Kovács Villő 8 nívódíj Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneműv Szakgimn és AMI Budapest
    Vissi Nóra 8 ezüst Kostyál Ildikó Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Baján Eleonóra Anna 9 ezüst Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Doffkay Réka 10 arany Dóra Attila Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Hegedűverseny műsora, sorrendje és tervezett időbeosztása

    2017. február 22. szerda

    SPercVersenyző neveO.Kötelező műSzabadonválasztott mű
    09.30 - 09.40 -ig köszöntő
    kb. 60' 09.40-10.40- ig 2., 3. osztály
    1 4 Hajba Noémi 2 Járdányi Pál: Magyar népdal (Sándor II. 41.) Dancla: Bevezetés és rondino
    2 5 Palatin Adrienn 2 Járdányi Pál: Magyar népdal (Sándor II. 41.) Stanley: Allegretto grazioso
    3 5 Nagy Anna Mária 2 Járdányi Pál: Magyar népdal (Sándor II. 41.) Schubert:Impromptu
    4 3 Péter Anna Ibolya 2 Járdányi Pál: Magyar népdal (Sándor II. 41.) Komarovszkij: Vidám tánc
    5 5 Somogyi Mihály 3 Járdányi Pál: Magyar népdal (Sándor II. 41.) Pergolesi: Siciliano
    6 5 Vida-Kun Dávid 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Huber:F-dúr concertino
    7 5 Ritzl Zsófia 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Seitz: G-dúr Koncert I. tétel
    8 6 Ferencz Henrietta 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Boyce: Matelotte
    9 5 Németh Dóra 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Rieding: h-moll koncert I. tétel
    10 5 Németh Marcell 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Portnoff: e-moll concertino I. tétel
    11 5 Káldy Márton 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Komarovszkij: Variációk
    12 3 Németh Lili 3 Járdányi Pál: Magyar tánc (Sándor III. 68.) Rieding: h-moll hegedűverseny I. tétel
    10.40-10.50-ig szünet, értékelés
    kb. 80' 11.00-12.20- ig 4., 5. osztály
    13 7 Bódai Ákos 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Huber: F-dur Concertino
    14 6 Borbás Linda 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Portnoff: Orosz fantázia, no. 2
    15 6 Kóta Rita 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Dancla: Variációk, op. 89 no. 5
    16 6 Leszkóczi Soma 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Rieding: D-dúr koncert op. 25 I. tétel
    17 5 Kövesdi Anna Róza 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Solcz: Fantázia
    18 5 Páli Borka 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Vivaldi: a-moll hegedűverseny I. tétel
    19 5 Sárközi Rózsa 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Carl Böhm: Sarabande
    20 4 Cseszkó Boglárka 4 Bartók: 10 szlovák népdal - 6. (Poco andante) 7. (Allegro) Rameau: Gavotte
    21 7 Vanyó Ingrid 5 Bartók: 10 szlovák népdal - 9. (Moderato) 10. (Kergetődző) Seitz: D-dúr concerto op.7. no.1. D-dúr I. tétel
    22 7 Gaál Gabriella 5 Bartók: 10 szlovák népdal - 9. (Moderato) 10. (Kergetődző) Dancla: Premiére solo
    23 7 Amelia Molokova 5 Bartók: 10 szlovák népdal - 9. (Moderato) 10. (Kergetődző) Bériot: G-dúr hegedűverseny I. tétel
    24 8 Buda Zsófia 5 Bartók: 10 szlovák népdal - 9. (Moderato) 10. (Kergetődző) Bánki Horváth Sándor: Lapplandia
    25 4 Pelle Boglárka Anna 5 Bartók: 10 szlovák népdal - 9. (Moderato) 10. (Kergetődző) Komarovszkij: Téma és Variációk
    12.20-13.00-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 95' 13.00-14.35-ig 6., 7., 8., 9., 10. osztály
    26 9 Varga Bence 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Komarovszkij: e-moll koncert I. tétel
    27 7 Kalmár Elizabet 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Porumbescu: Balada
    28 8 Németh Ábel 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Accolay: a-moll koncert
    29 7 Sztancs Viktória 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Haydn: G-dúr koncert I. tétel
    30 7 Burka Sándor 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Beriot: a-moll koncert Op. 104. I. tétel
    31 7 Varga Márton 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Dancla: Premier Solo
    32 7 Deli Gábor 6 Bartók: gyermekeknek - 2. (Csillagok, csillagok…) Seitz: g-moll concerto op. 12. I.tétel
    33 8 Düh Anna 7 Kodály: Epigrammák 2 darab Kreisler: Siciliano és Rigaudon
    34 8 Kovács Villő 8 Kodály: Epigrammák 2-3 Vieuxtemps: Fantasia appassionata
    35 8 Vissi Nóra 8 Kodály: Epigrammák 3.,5. Beriot: a-moll hegedűverseny I. tétel
    36 10 Baján Eleonóra Anna 9 Kodály Zoltán: Epigrammák - Nyár, Bánkódás Massnet: Meditation
    37 9 Doffkay Réka 10 Kodály: Epigrammák 1.,2. Sarasate: Bevezetés és tarantella
    14.35-től 15.00-ig értékelés
    kb. 15.00-kor eredményhírdetés

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthető megrendelőlapokon!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Időpontok

    Helyszín: Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI - Tibold Iván Terem

    Dátum Nap Óra Verseny Jelentkezési határidő
    Január 30. hétfő 9.30 Klarinét-szaxofon Január 9.
    Február 7. kedd 9.30 Fuvola Január 17.
    Február 9. csütörtök 9.30 Trombita Január 19.
    Február 17. péntek 9.30 Furulya Január 27.
    Február 22. szerda 9.30 Hegedű Február 1.
    Február 28. kedd 9.30 Ütő Február 7.
    Március 4. szombat 10.00 Kamara Február 11.
    Március 10. péntek 9.30 Zongora Február 18.
    Március 14. kedd 10.00 Szolfézs Február 22.
    Március 21. kedd 9.30 Gordonka Február 28.
    Március 27. hétfő 17.30 Gálahangverseny  

    Nevezési és részvételi díj nincs.

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Jelentkezéssel kapcsolatos információk

    Tisztelt Igazgató / Intézményvezető Úr/ Asszony!

    Kedves Felkészítő Tanár Kollégák!

     

    A versenyek az alábbi időben és hangszereken kerülnek megrendezésre:

    Dátum Nap Óra Verseny Jelentkezési
    határidő
    január 30. hétfő 09.30 Klarinét-szaxofon január 9.
    február 7. kedd 09.30 Fuvola január 17.
    február 9. csütörtök 09.30 Trombita január 19.
    február 17. péntek 09.30 Furulya január 27.
    február 22. szerda 09.30 Hegedű február 1.
    február 28. kedd 09.30 Ütő február 7.
    március 4. szombat 10.00 Kamara február 11.
    március 10. péntek 09.30 Zongora február 17.
    március 14. kedd 10.00 Szolfézs február 22.
    március 21. kedd 09.30 Gordonka február 28.

    Kérjük, a jelentkezési lap gondos kitöltését! Minden versenyre külön jelentkezési lapot kell kitölteni, egy jelentkezési lapon csak az adott verseny résztvevői szerepeljenek!

    A jelentkezési lapon a megadott oszlopokban ki lehet választani a műsoridőt, az osztályt, vagy korcsoportot, a fuvola, furulya és hegedűversenynél a kötelező művek címét.

    A kamaraversenynél minden növendék neve külön sorba kerüljön.

    A megadott határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el!

     

    Kérjük, hogy a jelentkezési lapokat a versenyzőt indító iskola email címéről küldjék el,a levél tárgyának megadásánál szerepeltessék a következőket:

    iskola neve – település neve – jelentkezési lap a  …X… versenyre

    Pl.: „Bartók – Szombathely – jelentkezési lap – hegedűverseny”

    A növendékek nevezését kizárólag e-mailben aEz az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre szíveskedjenek elküldeni!

    A jelentkezési lap innen tölthető le.

     

     

    Gálahangverseny

    2017. március 27-én, hétfőn 17.30 órakor a Tibold Iván Teremben

    A gálahangversenyen a bíráló bizottság által kiválasztott legjobb műsorszámok hangzanak el.

    Szeretettel várjuk versenyeinkre a növendékeket és tanáraikat,

    jó felkészülést kívánva üdvözlettel:

                                                                          

    Szombathely, 2017. január 4.

                                                                           Brandisz Márton

                                                                           igazgató

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Kamaraverseny eredmények

    Csoport neve:Jelentkező növendék neve:Hangszere:Eredmények:Felkészítő tanár:Zeneiskola / művészeti iskola hivatalos neve:Város:
    Furulyás angyalok Tompa Rebeka
    Varga Orsolya
    Furulya ezüst Vajda Szilárd Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    "Éneklő angyalkák" Kádár Janka
    Nádas Janka
    ének ezüst Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Victory Duó Papp Dorottya
    Chrenóczy-Nagy Nóra
    Fuvola
    Zongora
    arany Fehér Dóra, Popovics Jelena Kozármislenyi AMI Pécsi Tagozat Pécs
    SmileBand Varga Eliza Sarolta
    Szórádi Dorina
    fuvola bronz Iványi Katalin Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    TwinsBand Horváth Ákos
    Horváth Áron
    szaxofon
    trombita
    arany Iványi Katalin
    Bunda József
    Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    B and V duó Pintér Boglárka
    Böröczky Éva
    gitár ezüst Kemenczki Gábor Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    "Aer Lingus" négykezes Kéthelyi Gergely
    Eisenschreiber Anna
    Zongora arany Dr. Erdős Lászlóné Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Siófok Duó Várady Lilla
    Béleczki Viktória Lilla
    Zongora nívódíj Bernáthné Fülöp Zsuzsa Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI. Siófok
    "Misivet" négykezes Pham Lan Ivett
    Kiss Mihály Barna
    zongora nívódíj Bognár Rita Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Copfosok Kövesdi Anna Róza
    Páli Borka
    Hegedű arany Bene Krisztina Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Do-Zsó Cselló Duó Nagylaki Dorottya
    Kérges Zsófia
    cselló arany Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Duo piccolo Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    cselló nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tory Kiskamara Tory Eszter
    Tory Anna
    Fuvola
    Zongora
    arany Gáspár Kornélia
    Váradi István
    Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Pápai Kürt Trió Székely Sámuel
    Hetyei Péter
    Polauf Gergő
    kürt nívódíj Hetyei József Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Trioletta Bartal Boróka Regina
    Schepp Zorka
    Papp Dorottya
    Fuvola arany Fehér Dóra Kozármislenyi AMI Pécsi Tagozat Pécs
    Thuri Gitár Trió Heider Zorka
    Tamás Natali
    Szedlák Réka
    Gitár ezüst Mátrai Balázs Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti iskola Várpalota
    Purcell Trió Káldy Márton
    Paksi Liza
    Kérges Zsófia
    Temesi Tamara
    Hegedű
    Hegedű
    Gordonka
    Gordonka
    nívódíj Brandiszné Szép Emőke
    Pálköviné Békefi Cecília
    Buti Zsanett
    Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Rózsa-tercett Bagoly Anna
    Kedves Lőrinc András
    Hódossy Réka Anna
    ének arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Őrangyalok Nemes Virág
    Kádár Panna
    Hódossy Réka Anna
    ének
    ének
    Zongora
    ezüst Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Cselló kvartett Szovák Kitti
    Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    Kérges Zsófia
    gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    "Kis"kamara Károly Gréta Szófia
    Törő Ábris
    Nemes Barnabás
    Marosi Bori
    Gordonka arany Csuka Tímea Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Pejtsik Kvartett Menyhárt Viktória
    Máté Barnabás
    Ernyey Júlia
    Szovák Kitti
    Gordonka arany Orosz Sándor
    Pálköviné Békefi Cecília
    Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    "Ludicita" kamara együttes Hortobágyi Nóra Gréta
    Varga Hanna
    Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Kanizsai János Márton
    Furulya
    Furulya
    Furulya
    Furulya
    Ütőhangszerek
    ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Kamaraverseny műsora, sorrendje és tervezett időbeosztása

    SPercEgyüttes neveNövendék neveHangszerMű címe
    10.00-10.10-ig köszöntő
    kb. 100' 10.10-11.50-ig 1-16. csoportig
    1 5 DDD (D-DÚR DUÓ) Mende Mirtill Anna hegedű Schubert: D-dúr szonatina I. tétel
    Korényi Ábel zongora
    2 8 Furulyás angyalok Tompa Rebeka furulya Giovanni de Antiquis: Fantasia
    Telemann: Kánon
    Varga Orsolya
    3 4 "Éneklő angyalkák" Kádár Janka ének Praetorius: Alleluja
    Szőnyi: Sárga csikó
    Szőnyi: Én a hegyre
    Nádas Janka
    4 7 Victory Duó Papp Dorottya fuvola Moszkowski: Spanyol tánc
    R.Cain: Prelude et danse
    Chrenóczy-Nagy Nóra zongora
    5 6 SmileBand Varga Eliza Sarolta fuvola Jacques-Christophe Naudot: V. menuets from Babiole No.1
    Szokolay Sándor: A macskának…
    Szórádi Dorina
    6 6 TwinsBand Horváth Ákos szaxofon J. S. Bach: Air
    Tum New: Walkin Home
    Horváth Áron trombita
    7 6 B and V duó Pintér Boglárka gitár F. Carulli: Duett in G
    J. Ph. Kirnberger: Menüett
    Böröczky Éva
    8 6 "Liszt duó" Albert Emese fuvola Telemann: Largo
    Ibert: Entr'acte
    Pataky András gitár
    9 3 "Aer Lingus" négykezes Kéthelyi Gergely zongora Ágay Dénes: Kis rapszódia magyar témára
    Eisenschreiber Anna
    10 5 Siófok Duó Várady Lilla zongora Isaac Albeniz: Pavana-Capricho
    Béleczki Viktória Lilla
    11 8 "Misivet" négykezes Pham Lan Ivett zongora Ravel: Pavane egy infánsnő halálára
    Beethoven: D-dúr szonáta I. tétel Op. 6.
    Kiss Mihály Barna
    12 5 Copfosok Kövesdi Anna Róza hegedű Haydn: Menüett
    Bartók: Mese; Burleszk
    Páli Borka
    13 6 Do-Zsó Cselló Duó Nagylaki Dorottya gordonka Vivaldi: Allegro
    Kérges Zsófia
    14 6 Duo piccolo Prehoffer Júlia gordonka Boccherini: C-dúr szonáta két csellóra
    Lakatos Beáta
    15 7 Tory Kiskamara Tory Eszter fuvola Marcello d-moll szonáta I.II. III. tétel
    Tory Anna zongora
    16 5 Vámosi testvérek Vámosi Boldizsár zongora Grieg : Ingrid panasza
    Beethoven : Kontratánc
    Vámosi Bendegúz fagott
    11.50-12.30 ebédszünet, értékelés
    kb. 80' 12.30-13.50-ig 17-27. csoportig
    17 8 Pápai Kürt Trió Székely Sámuel kürt Mozart: Két trió kürtökre K.V.436 és K.V.549 után átírta-Friedrich Gabler
    Mező Imre: Variációk
    Hetyei Péter
    Polauf Gergő
    18 6 Trioletta Bartal Boróka Regina fuvola S.Yagisawa: Parfait Paradise
    Schepp Zorka
    Papp Dorottya
    19 8 Thuri Gitár Trió Heider Zorka gitár Bach: Részlet a Paraszt kantátából
    Mexikói népdal: El cachimbo
    Webber: Memory
    Tamás Natali
    Szedlák Réka
    20 5 Csermák trió Kalmár Elizabet hegedű Bach: d-moll kettősverseny I. tétel
    Csepely Zsófia hegedű
    Pituk Gábor zongora
    21 5 Purcell Trió Káldy Márton hegedű Purcell: Chaconne
    Händel: Marche
    Paksi Liza
    Kérges Zsófia gordonka
    Temesi Tamara csembaló
    22 8 Rózsa-tercett Bagoly Anna ének Karácsonyi Cantio
    Arcadelt: Az élet ünnepel
    Sáry László: Rózsa-variációk
    Kedves Lőrinc András
    Hódossy Réka Anna
    23 6 Őrangyalok Nemes Virág ének Purcell: Pásztor, pásztor
    Franck: Az őrangyal
    Kádár Panna ének
    Hódossy Réka Anna zongora
    24 6 Cselló kvartett Szovák Kitti gordonka Goltermann: Románc Op. 119.
    Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    Kérges Zsófia
    25 7 "Kis"kamara Károly Gréta Szófia gordonka Csajkovszkij: Dal szöveg nélkül
    Weiner Leó: Rókatánc
    Törő Ábris
    Nemes Barnabás
    Marosi Bori
    26 6 Pejtsik Kvartett Menyhárt Viktória gordonka Pachelbel: Kánon és Gigue
    Máté Barnabás
    Ernyey Júlia
    Szovák Kitti
    27 7 "Ludicita" kamara együttes Hortobágyi Nóra Gréta furulya Playford Dances by Bernard Thomas: 1.All in a Garden Green 2. Chestnut or Dove's Vagary 3. Argiers or the Wedding Night
    Varga Hanna
    Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Kanizsai János Márton ütőhangszerek
    13.50-14.30 értékelés
    kb. 14.30 órakor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthető megrendelőlapokon!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Keretszámok

    A versenyek lebonyolíthatósága érdekében korlátoznunk kell az egyes iskolákból érkező jelentkezések számát. Megértésüket köszönjük.

    A keretszámok letölthetők innen.

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Klarinét- és szaxofonverseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2017. január 30. hétfő

    SPercVersenyző neveHangszerO.Szabadonválasztott mű 1Szabadonválasztott mű 2
    09.30-09.40-ig köszöntő
    kb. 70' 09.40-10.50-ig 2., 3., 4. osztály
    1 4 Bogár Veronika klarinét 2 Pergolesi: Nina Károlyi Pál: Régi magyar tánc a ,,Linus" féle gyüjteményből
    2 5 Csapó Kornél Krisztián klarinét 2 Beethoven: Német tánc Ács Lajos: Mackótánc
    3 4 Kis Mária klarinét 2 Auld Lang Syne (skót népdal) J. Brahms: Bölcsődal
    4 4 Kovács-Markó Ákos klarinét 2 Corelli: Sarabande Peterson: Holy Child
    5 4 Polgár Hanna Zsófia klarinét 2 Károlyi Pál: Régi Magyar Tánc a "Linus"-féle gyűjteményből" Takács Jenő: Siciliana
    6 5 Beck Janka klarinét 3 Kesztler L. Bihari verbunkos W. A. Mozart: Menüett
    7 4 Márton Botond klarinét 3 Debussy: A kis néger Gade: Allegro vivace
    8 5 Nagy Marcell Márk klarinét 3 C. Bärmann: Románc Bartók B. Este a székelyeknél
    9 5 Puklics Dóra Kincső klarinét 3 Purcell: Rondo Peterson: Holy Child
    10 6 György Roland klarinét 4 M. I. Glinka: Vocalise Bartók B. Három csikmegyei népdal
    11 6 Horváth Zsófia klarinét 4 Beethoven: Polonaise Glinka: Vocalise
    12 6 Kalmár Panna klarinét 4 R. Schumann: Álmodozás Pam Wedgwood: Ho down- Show down
    13 6 Kendeh-Kirchknopf Gusztáv klarinét 4 Mozart: Larghetto from La Clemenza di Tito Balogh József: Klezmer Rondó
    14 5 Ölveti Júlia Anna klarinét 4 Károlyi: Régi magyar tánc a "Linus"-féle gyűjteményből Truillard: Románc
    10.50-11.00-ig szünet, értékelés
    kb. 50' 11.00-11.50-ig 5., 6., 8. osztály
    15 7 Babos Anna klarinét 5 Carl Maria von Weber: Bevezetés, Téma és Variációk Lutoslawski: Tánc prelűdök I.-II.
    16 7 Hrubos Gergely klarinét 5 Camille Saint- Saens: Sonate I. tétel Pam Wedgwood: Out of Nowhere
    17 7 Tamás Luca klarinét 5 Max Reger: Romanze John Williams: Viktor~s Tale
    18 6 Vadász Jázmin Borka klarinét 5 Mozart: Larghetto Bartók: Este a székelyeknél
    19 7 György Tomaj Balázs klarinét 6 Gade: Fantázia Mangani: Executive
    20 8 Farkas Szabolcs klarinét 8 Gade: Fantázia Naulais: Prise de Bec
    11.50 - 12.30 -ig ebédszünet, értékelés
    kb. 60' 12.30-tól 13.30-ig szaxofon
    1 4 Paksi Luca szaxofon 2 F.Mendelssohn-Andante J.Wildridge-Breakfast Boogie
    2 7 Varga Pongrác szaxofon 2 Bach: Menüett Beethoven: Szonatina
    3 5 Merics Edit szaxofon 3 Bizet: L'Arlésienne Kodály Zoltán: Napóleon bevonulása
    4 5 Tegze Krisztián szaxofon 3 Pergolesi: Nina Sc.Joplin: The Entertainer
    5 6 Horváth Ákos szaxofon 4 Hyacinthe Klosé: Boléro Espagnol J. S. Bach: Siciliano
    6 6 Ornódi Zsófia Enikő szaxofon 4 C.Dancla -Romance J.B.Loeillet-Sonata Op.4.No.9. I-II. tétel
    7 7 Horváth Réka szaxofon 6 M.I.Glinka-Vocalise A.Chailleux-Andante et allegro
    8 7 Tóth Márton szaxofon 6 Perényi 222 etüd-ből a 169. etüd Astor Piazzola: Chau Paris
    9 8 Pozvai Bálint szaxofon 7 Bob Mintzer: See Forever Carl Taylor: Sunset Ocean
    13.30 - 14.00 értékelés
    Kb. 14.00 órakor eredményhírdetés

    Letölthető (pdf.)

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Klarinét-, szaxofon verseny eredmények

     

    VersenyzőHangszerOszt.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Bogár Veronika klarinét 2 ezüst Novinics Kármen Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Csapó Kornél Krisztián klarinét 2 bronz Tóth Zsolt Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Kovács-Markó Ákos klarinét 2 arany Bodnár Sándor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Beck Janka klarinét 3 ezüst Mergl Róbert Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Nagy Marcell Márk klarinét 3 ezüst Láng Hedvig Vékás Kovács Zsófia Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Puklics Dóra Kincső klarinét 3 arany Bodnár Sándor Lovász Gábor Deák Általános Iskola ésGimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Zalaszentgrót
    György Roland klarinét 4 arany Láng Hedvig Vékás Kovács Zsófia Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Kalmár Panna klarinét 4 ezüst Kónya Judit Manveljan Izabella Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Kendeh-Kirchknopf Gusztáv klarinét 4 ezüst Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Babos Anna klarinét 5 ezüst Iliás Attila Mészárosné Lengyel Szabina Dr. Csepregi Horváth János Általáno Iskola és AMI Csepreg
    Hrubos Gergely klarinét 5 ezüst Kónya Judit Manveljan Izabella Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tamás Luca klarinét 5 nívódíj Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Farkas Szabolcs klarinét 8 arany BodnárSándor Lovász Gábor Deák Általános Iskola ésGimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Zalaszentgrót
     
    VersenyzőHangszerO.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Paksi Luca szaxofon 2 arany Németh Kornél Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Pongrác szaxofon 2 bronz Tóth Zsolt Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Merics Edit szaxofon 3 arany Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Tegze Krisztián szaxofon 3 arany Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Horváth Ákos szaxofon 4 ezüst Iványi Katalin Szigeti Erika Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Ornódi Zsófia Enikő szaxofon 4 ezüst Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Horváth Réka szaxofon 6 arany Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Tóth Márton szaxofon 6 ezüst Bunda Valéria Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Pozvai Bálint szaxofon 7 ezüst Doffkay Kristóf CD Kíséret Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Szolfézsverseny eredmények

    Versenyző neveOszt.EredményekFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Bagi Flóra 2 arany Móró Beáta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Belák Luca 2 ezüst Ladvenicza Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Borsányi Ágnes 2 ezüst Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Hortobágyi Nóra 2 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Klósz Dorka 2 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Nagy Zsófia 2 ezüst Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Németh Viktória 2 bronz Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Pálffy Luca 2 ezüst Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Simon Krisztina 2 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Szilágyi Adél 2 ezüst Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Turnai Virág 2 nívódíj Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Horváth András Bendegúz 3 bronz Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Káldy Márton 3 bronz Kocsis Tamás Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Katreiner Kíra 3 nívódíj Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Kéthelyi Gergely 3 arany Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Laczó Erik 3 arany Varróné Vas Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Márkus Luca 3 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Prehoffer Júlia 3 arany Müllerné Janzsó Andrea Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pribusz Bence 3 bronz Gécziné Kiss Gabriella Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pribusz Dániel 3 bronz Gécziné Kiss Gabriella Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Rézmüves Ádám 3 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Spengler Kíra Zoé 3 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Tatár Ádám 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Török Petra 3 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Bátai Lilla 4 bronz Komáromi Kornélia Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Berti Franciska 4 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Bódai Ákos 4 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Csollány Kitti 4 bronz Krasznainé Szakál Andrea Horváth József AMI Sopron
    Körmendy Zsombor 4 nívódíj Krasznainé Szakál Andrea Horváth József AMI Sopron
    Lukács Anna 4 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Palkovics Réka 4 ezüst Weiszné Romhányi Krisztina Tatabányai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola Tatabánya
    Szilágyi Márton 4 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Vargha Kitti Zsuzsanna 4 bronz Varga Katalin J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Zsibrita Emese 4 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Babic Bíbor 5 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Gaál Gabriella 5 bronz Erdélyi Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Laki Fülöp 5 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Rézmüves Miklós 5 arany Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Véh Fanni 5 bronz Erdélyi Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Bagoly Anna 6 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Fejes Laura 6 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Kalmár Elizabet 6 nívódíj Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Kedves Lőrinc András 6 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Kunhegyi Eszter 6 arany Ladvenicza Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Nádas András 6 arany Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Varga Bence 6 arany Borsodiné Szabó Judit METRUM Zenei AMI Kapuvár

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Trombitaverseny eredmények

     

    VersenyzőKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Bedecs András I ezüst Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Benyó Andor I arany Szilli Ákos Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Biró Balázs I bronz Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Dányi Bátor Márton I bronz Kéthelyi Kornél Proszenyákné Gróf Mónika Szent Cecília Zeneiskola Nagykanizsa
    Kéthelyi Gergely I ezüst Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Kovács Dániel I arany Gráf Ádám Berentés-Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Márfy Boldizsár I bronz Németh Imre Némethné Andorkó Edit Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Molnár Janka I bronz Bruszel Balázs Tölgyesi Rita Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Németh Rozina mira I bronz Horváth László Márton Orsolya Richter J. Szakgimnázium, Ált. Isk. AMI és Koll. Győr
    Nyulasi Lajos Dániel I ezüst Horváth László Márton Orsolya Richter J. Szakgimnázium, Ált. Isk. AMI és Koll. Győr
    Páli Ádám I ezüst Bagaméri Sándor Schimmer Roberta Koncz János AMI Sárvár
    Takács Levente I nívódíj Szélesi Attila Schimmer Roberta Koncz János AMI Sárvár
    Tatár Ádám I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Vanyó Karsa I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Végh Ágoston Lajos I ezüst Friman Martin Proszenyákné Gróf Mónika Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola Letenye
    Vida Vendel I arany Szilli Ákos Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Zrinyi Zoltán I bronz Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Hanzlik Levente II ezüst Varju László Klausz Tamás Menner Bernát Alapfokú Művészeti Iskola Tata
    Szabó Benedek II bronz Csúzi István Klausz Tamás Menner Bernát Alapfokú Művészeti Iskola Tata
    Vecsey László II ezüst Hun Zoltán Dr. Sipőczné Horváth Eszter Csornai Általános Iskola és AMI Kerényi György Művészeti Intézményegysége Csorna
    Csatlós Jácinta III arany Lakner Norbert Csatlós Krisztina Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Horváth Áron III arany Bunda József Szigeti Erika Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Láng Rajmund István III ezüst Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Lovász Benjámin III arany Gráf Ádám Berentés-Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Somogyi Bence III bronz Friman Martin Proszenyákné Gróf Mónika Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola Letenye
    Tóth Ármin III ezüst Ujhelyi Péter Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Martin III bronz Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Bohács Gábor Kálmán IV ezüst Soltész Kálmán Tóka Ágoston Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Horváth Marcell IV ezüst Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Trombitaverseny sorrendje, műsora és terevezett időbeosztása

    2017. február 9. csütörtök

    SPercVersenyző nevekcs.Szabadonválasztott mű 1Szabadonválasztott mű 2
    09.30-09.40-ig köszöntő
    kb. 120' 09.40-11.40-ig I. II. kcs.
    1 6 Bedecs András I Baldassari: Szonáta II. tétel Gedike: Allegro
    2 7 Benyó Andor I Albinoni: F-dúr Koncert I. tétel Scselokov: Gyermekkoncert
    3 6 Biró Balázs I Selokov: Ballada Barnes: A kis vituóz
    4 4 Dányi Bátor Márton I Vivaldi: Adagio Gedike: Tánc
    5 4 Kéthelyi Gergely I Vivaldi: Adagio Tornyos: Scherzo
    6 8 Kovács Dániel I J. Ed. Barat: Orientale Tomaso Albinoni: Concerto F Dur I.
    7 5 Márfy Boldizsár I G. Ph. Telemann Sonata 2. tétel Largo C. P. Barnes THE YOUNG MAESTRO
    8 4 Molnár Janka I Clifford P. Barnes: The Young Virtuoso G.P. Telemann: Menuett
    9 3 Németh Rozina mira I Ludwig von Beethoven: Kontratánc Sugár Rezső: Dal és tánc
    10 5 Nyulasi Lajos Dániel I Henry Purcell: Trombitaszó és ária Clifford P. Barnes: Az ifjú mester
    11 5 Páli Ádám I Telemann: Allegro Nagy Olivér: Olasz dal
    12 6 Takács Levente I Tornyos György: Szonatina Albinoni: F-dúr concerto - Allegro
    13 5 Tatár Ádám I T. Albinoni: F- dúr koncert II. tétel Székely E.: Rondino
    14 4 Vanyó Karsa I H. Purcell: Trombitaszó és Ária Kocsár M.: Saltus Hungaricus
    15 4 Végh Ágoston Lajos I Benedetto Marcello - é-moll szonáta Adagio A. Diabelli - Sonatina I. tétel
    16 5 Vida Vendel I Sugár R.: Dal és tánc Krumpfer: Variációk egy PH. E. Bach témára
    17 4 Zrinyi Zoltán I Leopold Mozart: Bourrée Gedike: Tánc
    18 8 Erdei Bertalan II Hook: Szonáta I. tétel Shelokov: Gyermekkoncert
    19 5 Hanzlik Levente II Giovanni Battista Pergolesi - Siciliano Jan Hanus - Impromtus II. tétel Allegron con brio
    20 4 Ratkóczy Zoltán II Telemann: F- dúr szonáta II. tétel Vander Cook: Vega
    21 5 Szabó Benedek II Giovanni Battista Pergolesi - Siciliano Székely Endre - Rondino
    22 7 Tálos Gergő Zoltán II G. Ph. Telemann: F- dúr Sonata I. F. Thomé: Fantasie
    23 5 Vecsey László II Pietro Baldassari: Szonáta I. Bozidar Trudic: Rondino
    11.40-12.20-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 70' 12.20-13.30-ig III., IV. kcs.
    24 7 Csatlós Jácinta III Bogár István: Karaktervariációk egy magyar népdalra T.Albinoni: F-dúr Concerto 1-2. tétel
    25 7 Horváth Áron III R. Schumann: "Szilaj lovas" Solokov: Gyerek koncert
    26 8 Láng Rajmund István III Fitzgerald: Angol szvit III. és I. tétel Diabelli: Szonatina I. tétel
    27 8 Lovász Benjámin III Scselokov: Koncert No 3 Telemann: F dúr sonáta II. és I.tétel
    28 6 Somogyi Bence III G. P. Telemann - F-Dúr szonáta I-II tétel Tornyos György - Scherzo
    29 8 Tóth Ármin III P. Baldassari: Sonata II. tétel V.Schelokov: No 3 Konzert
    30 6 Tóth Martin III M. Haydn: D-dúr Concerto I. tétel L. Anderson: Trompeters Wiegenlied
    31 8 Bohács Gábor Kálmán IV Albinoni: F-dúr Concerto I. tétel Goedicke: Concert Etude op. 49
    32 8 Horváth Marcell IV Baldassari: Szonáta II. és III. tétel Thomé: Fantázia
    kb. 13.30 - 14.00 értékelés
    14.00 órakor eredményhírdetés

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthetőmegrendelőlapokon!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Ütőverseny eredmények

    Versenyző neveOEredményFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Lugosi György 1 ezüst Horváth Virág Horváth Annamária Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Mátis Benedek 1 arany Gazdag János Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Nagy Tamás 1 bronz Vajda András Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Pálföldi Balázs 2 ezüst Pálföldi Tamás Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tóth Tamás 2 ezüst Tóthné Hanol Franciska   Pro Artis AMI Paks
    Czimondor Lázár 3 ezüst Gombos László Kósz Gyöngyi Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Hora Dániel 3 nívódíj Tóthné Hanol Franciska   Pro Artis AMI Paks
    Horváth András Bendegúz 3 ezüst Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Horváth Lara 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Karácsony Áron 3 ezüst Horváth Virág Horváth Annamária Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Papp Zsigmond 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pintér Kende Levente 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Hetyei Ervin 4 arany Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kalincsák Ádám 4 bronz Pálföldi Tamás Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Recse Dániel 4 ezüst Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Klock Zita 5 bronz Pálföldi Tamás   Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Lakó Bálint 5 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Szűcs Balázs 5 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Jakubovics Krisztián 6 ezüst Józsa Bálint   Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Kiss Bertalan András 6 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Mészáros Péter 7 ezüst TakácsFerenc   Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Szűcs Bálint 8 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Máté 8 arany Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Schmall Róbert László 9 arany Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
     
    Halász Jázmin kamara ezüst Balogh Jenő   Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Fülöp Csongor
    Laki Menyhért
    Pálmai Ábel Barnabás
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Versenyfelhívás

    A Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI 2017-ben ismét meghirdeti a

    Sistrum Zenei Versenyeket.

    A verseny helyszíne:

    Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – Tibold Iván Terem

    (Szombathely, Rákóczi F. u. 3.)

    A versenyek az alábbi időben és hangszereken kerülnek megrendezésre:

    Dátum Nap Óra Verseny Jelentkezési
    határidő
    január 30. hétfő 09.30 Klarinét-szaxofon január 9.
    február 7. kedd 09.30 Fuvola január 17.
    február 9. csütörtök 09.30 Trombita január 19.
    február 17. péntek 09.30 Furulya január 27.
    február 22. szerda 09.30 Hegedű február 1.
    február 28. kedd 09.30 Ütő február 7.
    március 4. szombat 10.00 Kamara február 11.
    március 10. péntek 09.30 Zongora február 17.
    március 14. kedd 10.00 Szolfézs február 22.
    március 21. kedd 09.30 Gordonka február 28.

    A www.bartokzi.hu honlapról tölthető le a versenyszabályzat, a kötelező anyag és a jelentkezési lap. A növendékek nevezését kizárólag e-mailben a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre szíveskedjenek elküldeni!

    A jelentkezési lap 2017. január 6-tól tölthető le honlapunkról! Kérjük az Excel táblázat gondos kitöltését! Minden versenyre külön jelentkezési lapot kell kitölteni, egy jelentkezési lapon csak az adott verseny résztvevői szerepelhetnek! A megadott határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el!

    Gálahangverseny

    2017. március 27-én, hétfőn 17.30 órakor a Tibold Iván Teremben

    A koncerten a bíráló bizottságok által kiválasztott legjobb műsorszámok hangzanak el.

     

    Egyéb információk

    Zongorakíséretről minden zeneiskola maga gondoskodik! Kísérő hangszerként zongora, spinet és kétmanuálos csembaló áll rendelkezésre. Az igényeket a jelentkezési lapon jelezzék. A versenyen minden mű kotta nélkül játszandó! (A kivételeket külön jelezzük!)

    A növendékeknek nevezési díj nincs!

    Szeretettel várjuk versenyeinkre a növendékeket és tanáraikat, jó felkészülést kívánva üdvözlettel:

                                                                          

    Szombathely, 2016. december 7.

                                                                           Brandisz Márton

                                                                           igazgató

     

    Kapcsolódó anyagok:

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Zongoraverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Antal Enikő Zsófi 3 bronz Szilágyi Tamás Napsugár Művészeti Iskola Győr
    Bíró Balázs Márton 3 ezüst Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Farkas Martin Aurel 3 arany Mitrovka Zsanna Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kiss Botond Attila 3 ezüst Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Róth Kristóf 3 arany Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Sebestyén Petra 3 arany Szőllősi Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Szabó Benjámin Tamás 3 arany Kmecs Teodóra Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zalakaros
    Tóth Lévi 3 arany Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Árki Eszter 4 bronz Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Barabás Miriam 4 arany Németh Pálné Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Farkas Tibor 4 ezüst Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Horváth Elizabet 4 arany Tölgyesi Rita WLAMI Szigetvár Szigetvár
    Korényi Zsófia 4 ezüst Guthné Forgács Éva Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Németh Ferenc 4 ezüst Markó Katalin Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Németh Liána 4 ezüst Szélesiné Sipos Mónika Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Sebestyén József Ádám 4 arany Horváth Jolán Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Simon Tekla 4 arany Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Sonea Dániel Viktor 4 arany Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Szitás Zsófia 4 arany Horváthné Faragó Zsuzsa Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Varga Bence 4 ezüst Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Völgyi Zétény 4 bronz Dobos Sándor Lenti Arany János Általános Iskola és AMI Lenti
    Zsugonits Luca 4 bronz Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Babic Bíbor 5 ezüst Tölgyesi Rita WLAMI Szigetvár Szigetvár
    Farkas Botond 5 nívódíj Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Jenei Lúcia Donatella 5 arany Berentés- Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Kovács Krisztina 5 ezüst Dr. Nemes Nagyné Dudás Veronika Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Lakatos András 5 nívódíj Bognár Rita Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Esztella 5 ezüst Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Vass Réka 5 ezüst Bejcziné Németh Tünde Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Celldömölk
    Berkes Marcell 6 ezüst Dobos Sándor Lenti Arany János Általános Iskola és AMI Lenti
    Cziráki László 6 ezüst Dobos Sándor Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Bodolai Dalma 7 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Hegyi Barna Péter 7 ezüst Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Kiss Nóra Mária 7 bronz Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Lekics Krisztina 7 arany Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Xü Jade Li 7 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Brand Balázs 8 ezüst Schnurné Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Gaál Zsófia 8 arany Kovács Győzőné Agócsy Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
    Korényi Ábel 8 ezüst R.Süle Nóra Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Balázs Enikő 9 arany Cseszkóné Borovics Melinda Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Dabóczy Orsolya 9 arany Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Vincze Miklós 9 arany Szabóné Szalay Izabella Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    Laufer Zoltán 10 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Zongoraverseny műsora, sorrendje és tervezett időbeosztása

    2017. március 10.

    SPNévO.Kötelező mű: egy klasszikus zeneszerző műveSzabadonválasztott mű
    09.30 köszöntő
    kb. 120' 09.40-11.40-ig 3., 4. osztály
    1 4 Antal Enikő Zsófi 3 Mozart: C-Dúr szonatina I. tétel, Andante Bach: h-moll menüett (BWV 814)
    2 3 Bíró Balázs Márton 3 Beethoven: Német tánc (Esz-Dúr) Bartók B.: Gyermektánc
    3 4 Farkas Martin Aurel 3 Haydn: Allegro Glinka: Variációk
    4 4 Kiss Botond Attila 3 Beethoven:Esz-dúr német tánc Bartók B.: Gyermekeknek2 ./35. 6013, No.9.
    5 4 Róth Kristóf 3 Haydn: Andante Bartók B.: Ballada, A csanádi legények…, Icike, picike…
    6 5 Sebestyén Petra 3 Haydn: G-dúr Menüett Grieg: Az éjjeliőr dala
    7 5 Szabó Benjámin Tamás 3 Beethoven: Románc Takács J.: Paprika Jancsi
    8 5 Tóth Lévi 3 Beethoven: g-moll bagatell Bartók B.: Csillagok, csillagok
    9 4 Árki Eszter 4 Mozart: Menuett (Andantino) Bartók B.: Bordal I-II. attacca (Gyermekeknek 20.,21.)
    10 4 Barabás Miriam 4 Beethoven: F-dúr szonatina I. t. Bartók B.: Dobbantós tánc (Mikr. V. kötet)
    11 6 Farkas Tibor 4 Bartók: Kanásztánc Mozart: d-moll Fantázia
    12 6 Hajdu Szonja 4 Kuhlau:C-dúr sonatina ll. tétel Poldini: A patak csevegèse
    13 5 Horváth Elizabet 4 Haydn: G-Dúr Szonatina ( H. v 70) Chopin: g-moll Mazurka op. 67. Nr.2.
    14 5 Korényi Zsófia 4 Haydn: G-dúr szonáta I. tétel Bartók B.: Notturno
    15 5 Németh Ferenc 4 Clementi: D-dúr szonatina op. 36 nr.6 Bartók B.: Csillagok, csillagok
    16 5 Németh Liána 4 Cimarosa: g-moll szonatina Brahms: A-dúr keringő
    17 4 Sebestyén József Ádám 4 J.A.André: F-dúr Rondó Balassa S.: Két Bagatell
    18 6 Simon Tekla 4 Haydn:G-dur sonata l. tètel numero 5 Chopin: a-moll keringő
    19 4 Sonea Dániel Viktor 4 Beethoven: F-Dúr szonatina, II. Rondo tétel Csajkovszkij: Esz-Dúr Keringő
    20 6 Stankovics Luca 4 Haydn: No.4 G-dúr szonáta I. Grieg: Norvég dallam
    21 6 Sulics Barnabás Ágoston 4 Haydn: Presto Merikanto: Lassú keringő
    22 6 Szitás Zsófia 4 Kuhlan: C-dúr szonatina I. Debussy: A kis pásztor
    23 4 Varga Bence 4 Kuhlau: C-dúr Szonatina I. Bach: Esz-dúr Allemande a francia szvitből
    24 5 Völgyi Zétény 4 Beethoven: Für Elise, Bagatelle No.25 a-moll Csajkovszkij: A vasorrú bába/Baba Yaga/
    25 3 Zsugonits Luca 4 Clementi: C-dúr szonatina III. tétel (Op-36. No.1.) Bartók B.: Gúnydal (Gyermekeknek 30.)
    11.40-11.50-ig szünet, értékelés
    kb. 70' 11.50-13.00-ig 5. osztály
    26 7 Babic Bíbor 5 Haydn: G-Dúr Szonáta I. III. IV. tétel Chopin: c-moll nocturne op. Posth.
    27 7 Farkas Botond 5 Bach:É-dúr Sarabande Beethoven:G-dúr Variáció
    28 5 Gerencsér Orsolya 5 Beethoven: C - dúr bagatell (op.119. no. 2.) Liszt: Bachanal
    29 6 Hendler Máté 5 Haydn: F-dúr szonáta No. 57. II. tétel larghetto Takács J.: Nagy siettségben
    30 7 Jenei Lúcia Donatella 5 Mozart: d-moll Fantázia K.V.397 Nakada: Etüd Allegro
    31 7 Kovács Krisztina 5 Haydn: B-dúr Szonáta I. tétel Schumann: Emlékezés
    32 7 Lakatos András 5 Haydn: C-Dúr szonáta, I. tétel Hob./XVI/50 Chopin: f-moll etűd op. 25. no. 2
    33 4 Szabó Petra Nikolett 5 Haslinger: C-dúr Szonatina Händel:Sarabande
    34 7 Tóth Bence 5 Haydn: A- dúr Andante Chopin: cisz- moll Nocturne
    35 5 Tóth Esztella 5 Haydn:E-dúr szonáta III. tétel Kőszeghy P.: Két zongoradarab
    36 6 Vass Réka 5 Chopin: É-dúr keringő Mozart: C-dúr szonatina III.t.
    13.00-13.40-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 100' 13.40-15.20-ig 6.,7., 8., 9., 10. osztály
    37 6 Berkes Marcell 6 Mozart: C-dúr szonatina I. tétel Grieg: C-dúr Nocturne op.54 No.4
    38 6 Cziráki László 6 Beethoven: a-moll bagatell No.25. - Für Elise Bartók B.: Tánc bolgár ritmusban C-dúr
    39 6 Hornyák Borka 6 Kuhlau: Variációk egy osztrák népdalra Debussy: A kis néger
    40 5 Bodolai Dalma 7 Csajkovszkij: Hóvirág  
    41 8 Hegyi Barna Péter 7 Bartók B.: Kolindák I.  
    42 5 Kiss Nóra Mária 7 Chopin: a- moll keringő op.70 No. 2.  
    43 6 Lekics Krisztina 7 Bartók B.: Román népi táncok  
    44 5 Xü Jade Li 7 Hacsaturján: Keringő  
    45 6 Brand Balázs 8 Mozart: d-moll fantázia  
    46 5 Gaál Zsófia 8 Barkauskas: Elégia és fantasztikus toccata  
    47 6 Korényi Ábel 8 Takács J.: Toccata  
    48 6 Balázs Enikő 9 Rachmanyinov: Elégia Op.3 No.1.  
    49 8 Dabóczy Oprsolya 9 Debussy: Images oubliées sorozatból I. Lent  
    50 3 Vincze Miklós 9 Chopin: B-dúr Mazurka  
    51 7 Laufer Zoltán 10 Sibelius: Valse Triste  
    15.20-15.50-ig értékelés
    kb. 15.50 órakor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthető megrendelőlapokon!

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Furulyaverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása

    Sistrum 2018. furulyaverseny tervezett sorrendje, műsora és időbeosztása:
               
    S. Perc
    Növendék neve:
    o. Kötelező mű: Szabadon
    választott mű:
    09.30 köszöntő
    kb. 60' 09.40-10.40-ig 2. osztály
    1 4 Balogh Viktória 2 Gervaise: Bransle de Bourgogne Baston: D-dúr Concerto
    2 3 Bernáth Réka 2 P. Phalese: Bransle Telemann: Siciliana
    3 4 Bognár Boglárka Noémi 2 Cl. Gervaise: Bransle de Bourgogne Juan del Enzina: Fata la parte
    4 5 Házi Julianna 2 Jacob van Eyck: Bravade Cecchino: Sonata prima
    5 4 Koczor Tímea 2 Claude Gervaise: Bransle de Bourgogne Willem de Fesch: Aria (Menuet)
    6 3 Kovács Bence 2 Cl. Gervaise: Bransle de Bourgogne G. Ph. Telemann: Menuet
    7 4 Magdics László 2 Jacob van Eyck: Bravade Purcell: Rondeau
    8 4 Nagy Míra 2 Cl.Gervaise:Bransle de Bourgogne (L.64.) Tomaso Ceccino:Sonata terza
    9 4 Orovicz Klarissza 2 Jacob van Eyck: Bravade - téma W. de Fesch: Aria és Gavotte
    10 4 Somogyi Zénó 2 Cl. Gervaise: Bransle de Bourgogne P. Attaignant: La Magdalena
    11 6 Trummer Elina 2 Jacob van Eyck: Bravade téma Telemann: Menuet
    Beethoven: Ecossaise
    12 4 Vasas Rebeka Eszter 2 Klementi: 21 etűd Linicke: G-dúr Concerto I.tétel
    13 5 Zombó Anna 2 Claude Gervaise: Bransle de Bourgogne J.S.Bach:Menuet
    10.40-10.50-ig szünet, értékelés
    kb. 70' 10.50-12.00-ig 3. osztály
    14 3 Aszódi Panna 3 Oromszegi O.: Kocogás Telemann: Aria
    15 5 Bíró Márk 3 Oromszegi O:Kocogás Robert Valentine:Szonata in F. 4.tétel Allegro
    16 6 Dudás Levente 3 Oromszegi Ottó: Kocogás J.B.de Boismortier: D-dúr szonáta III-IV. tétel
    17 7 Hortobágyi Nóra Gréta 3 G.Ph. Telemann: Andante Salamone Rossi: Corrente
    18 8 Horváth Rozina 3 G. Ph. Telemann: Die kleine kammermusik 5. e-moll partita 1. tétel Benedetto Marcello: op2. no8. Szonáta Largo tétel
    19 3 Jakab Noémi 3 Oromszegi Ottó:Kocogás Tomaso Cecchino: Sonata seconda
    20 4 Knipli-Kedves Enikő 3 G. Ph. Telemann: Andante (5. e-moll partita) Ucellini: Aria
    21 6 Lauer Tímea 3 Oromszegi Ottó: Kocogás J.S.Bach: G-dúr Menuet
    22 5 Szabó Julianna 3 Oromszegi Ottó: Kocogás J. Ch. Pepusch: Sarabande
    23 3 Tömöry Júlia 3 Telemann: Partita 5 Telemann: Aria
    24 5 Törös Gergő 3 G. Ph. Telemann: Andante(5. e-moll partita) R. Cain: Prelude and Dance
    25 4 Varga Boglárka 3 G. Ph. Telemann: Andante (5. e-moll partita)  Esprit-Philippe Chèdeville: Gavotte en Rondeau
               
               
    12.00-12.40-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 70' 12.40-13.50-ig 4., 5. osztály
    26 8 Frey Domonkos 4 J. S. Bach: Menuet a G-dúr csellószvitből BWV 1007 Menuet II.  G. F. Handel: C-dúr sonata I-II.
    27 4 Horváth Márk 4 Anonymus : La Septime Estampie Real Valentine: Giga (XII. Szonáta)
    28 9 Keszei Kata 4 Kállay G.: Három krétarajz No3. B. Marcello: d-moll szonáta Adagio, Allegro
    29 7 Szafián Réka 4 Bach: Menüett I-II Willem de Fesch: G-dúr szonáta I-II. tétel
    30 4 Gaspari Dóra 5 Anonymus: Woodycock a division Diego Ortiz: Recercada prima
    31 5 Horváth Tamara 5 Anonymus: Woodycock a division I.II. IV. William Williams: d-moll Szonáta I. II. tétel
    32 6 Kovács Johanna 5 Anonymus: Woodycock a division G.Ph.Telemann:d-moll szonáta I-II.tétel
    33 6 Kovács Johanna 5 Anonymus: Woodycock a division G.Ph.Telemann:d-moll szonáta I-II.tétel
    34 4 Langmár Zoltán Bence 5 Anonymus: Woodycock: a division I. II. IV. Telemann: C Szonáta I tétel
    35 5 Pászli Vivien 5 J.Ch.Pepusch: Bourrée G. Fr. Händel: d-moll szonáta és andante
    36 7 Pendli Zsófia 5 Anonymus: Woodycock a division I. II. IV. VII. tétel  Händel: VI.Sonáta Largo I.tétel Presto III.tétel
    13.50-14.00-ig szünet, értékelés
    kb. 45' 14.00-14.45-ig 6., 7., 9. osztály
    37 4 László András Benedek 6 Braun: Rondeau Telemann: C sonáta I tétel
    38 8 Feiner Róra 7 Markus Zahnhausen: Toccata Francesco Maria Veracini: Sonata Terza 
    39 12 Kalamidas Iliána 7 G. Ph. Telemann: 11. Fantázia (B-dúr) 3. Allegro tétel  G. Fr. Hӓndel: F-dúr szonáta III-IV. tétel
    40 12 Wilfing Flóra 7 G. Ph. Telemann: 10. Fantázia (a-moll) 2. Presto tétel G. Fr. Hӓndel: g-moll szonáta I-II. tétel
    41 9 Zilahi Márton Kristóf 8 M. Zahnhausen: Ein Hauch von Frühling  A. Vivaldi: c-moll concerto: II. III. tétel
    14.45-15.15-ig értékelés
    15.15-kor eredményhirdetés

     

     

     Letöltés ITT

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Gálahangverseny

    sistrum18 gala

  • XVI. Sistrum Zenei Versenyek - 2018 - Gitárverseny eredménye

     Sistrum 2018. - gitárverseny eredménye
            
    S. Növendék neve: Kcs. Eredmény: Felkészítő tanár: Zeneiskola / művészeti iskola neve: Város:
    1 Balogh Eszter Hanna I. arany Ispán Judit pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg
    2 Bartalovics Maja I. arany Schrempfné Lóki Gabriella Pécsi Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Pécs
    3 Kiss Míra Szonja I. ezüst Balogh Irén Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti SZG és AMI Székesfehérvár
    4 Sudár Imola I. arany Tarr László Liszt Ferenc Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    5 Szatmári Zalán I. arany Schrempfné Lóki Gabriella Pécsi Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Pécs
    6 Takács Milán István I. ezüst Farkas Mihály Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    7 Weisz Bence I. arany Tarr László Liszt Ferenc Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    8 Bátai Lilla II. nívódíj Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    9 Császár Dominik II. bronz Petik Ákos Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    10 Kasznai Réka II. arany Schrempfné Lóki Gabriella Pécsi Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Pécs
    11 Kolki Ákos II. nívódíj Szabados László Pro Artis AMI Paks Paks
    12 Laczó Erik II. ezüst Farkas Dániel Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg
    13 Luter Virág II. ezüst Ispán Judit Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg
    14 Simon Veronika II. arany Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – AMI Szombathely
    15 Tinics Marcell II. arany Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – AMI Szombathely
    16 Fejes Endre Levente III. ezüst Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    17 Pék Izabella Zsófia III. ezüst Balogh Irén Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti SZG és AMI Székesfehérvár
    18 Beck Hanna IV. ezüst Mezei Adrienn Móri Pászti Miklós AMI Mór
    19 Numa van de Riet IV. arany Stummer Márton Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    20 Harangozó Marcell V. arany Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – AMI Szombathely
    21 Kocsis Márton V. arany Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – AMI Szombathely
    22 Vas Ákos Domonkos V. ezüst Kocsmár Péter Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola-Zalaegerszeg Zalaegerszeg